Lato w pełni! Sprawdź nasze wakacyjne propozycje!

Dodano 10.8.2018

Za oknem upały. Wielu mężczyzn zadaje sobie zatem pytanie - co ubrać w ciepłe dni aby połączyć wgodę z doskonałym wyglądem. 

Lato to okres kiedy w modzie męskiej prym wiodą odważne, kolorowe stylizacje. Klasyczne, biznesowe koszule w odcieniach błękitu, warto zastąpić wyrazistymi kolorami. Zamiast długich spodnii, proponujemy casual'owe szorty, które doskonale komponują się z kolorowymi koszulami. Warto pamiętać o pasku. Jego zdecydoway kolor doskonale podkreśli stylizację! 

Ważny jest także dobór odpowiednich tkanin. Warto zadbać, aby spodnie zawierały jak najwięcej bawełny, dzięki czemu ciało oddycha co wpływa znacząco na komfort termiczny. Podobnie rzecz ma się z koszulami. Cieńkie bawełniane lub lniane koszule, to doskonałe rozwiązanie! Panowie, nie bójmy się rozpinać więcej niz jednego guzika pod kołnierzykiem! W gorące dni nikt nie potraktuje lekko odsłonietego torsu jako błędu w stylizacji. Im cieplej, tym więcej nam wolno względem ubioru, dlatego eksperymentujmy! To najlepszy okres by odkryć nowe pomysły na nasze stylizacje!